• MIRADRY
  Nadpotliwość to dolegliwość uciążliwa w codziennym życiu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obniża komfort życia i często staje się przyczyną złego samopoczucia. Nadpotliwość można na szczęście skutecznie leczyć poprawiając tym samy komfort codziennego życia.

  Urządzenie miraDry® wykorzystuje technologię miraWave, która opiera się na działaniu energii mikrofalowej. Dociera ona do gruczołów potowych, czyli na głębokość około 2-5 mm. Mikrofale wykorzystywane przez system MiraDry® są całkowicie bezpieczne dla organizmu i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Dzięki temu sprawdzają się zarówno przy leczeniu kosmetycznej nadpotliwości, jak i przy poważnych problemach z potem.

  System MiraDry® jest jedyną procedurą, posiadającą amerykański certyfikat FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w zupełnie nieinwazyjny sposób.

  Przystępując do zabiegu lokalizujemy gruczoły potowe i na tej podstawie dostosowujemy parametry miraDry® – indywidualnie dla każdej pachy. Aby zapewnić komfort zabiegu, skóra pod pachami zostaje miejscowo znieczulona. Następnie dostarczamy odpowiednią dawkę energii mikrofalowej do gruczołów potowych, aby pod wpływem temperatury uszkodzić je trwale, niwelując wydzielanie potu.

  Przez kilka dni po zabiegu może utrzymywać się niewielki obrzęk i ból, jednak wszystkie dolegliwości stopniowo ustępują.

 • WSKAZANIA

  • nadmierna potliwość pach.

Back to top of page