Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Bielany

Modelowanie sylwetki Bielany
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to innowacyjna zabieg, która skupia się na leczeniu obrzęków, wiotkości skóry i tkanki łącznej. Dzięki zaawansowanej technologii ICOONE, zabiegi pozwalają na precyzyjne działanie na tkankę łączną, likwidując obrzęki limfatyczne, zaparcia, zlokalizowany tłuszcz, cellulit, zapalenie ścięgien, sztywność mięśni, blizny i objawy starzenia się skóry.

W trakcie zabiegu, poza masażem podciśnieniowym, wykorzystuje się również światło LED i laser. Efekt fotochemiczny tych technologii pobudza przepuszczalność błon komórkowych, a światło lasera przenika głęboko w tkanki. Zabieg składa się z 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie 10-minutowego opracowania problematycznych obszarów.

Zaleca się przeprowadzenie serii 10-15 zabiegów, z odstępami 2-3 dni. Aby utrzymać efekty, warto wykonać zabieg przypominający raz na 6 tygodni. Efekty zabiegu to jędrniejsza i bardziej elastyczna skóra, zmniejszenie cellulitu, likwidacja obrzęków i detoksykacja skóry. Wskazania do zabiegu obejmują utratę jędrności i elastyczności skóry, cellulit, obrzęki, rozstępy, modelowanie ciała oraz otyłość miejscową. Istnieją jednak przeciwwskazania, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, podwyższona temperatura ciała czy osłabienie organizmu. 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie