Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Grójec

Modelowanie sylwetki Grójec
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Zabieg modelowania sylwetki pomaga w walce z wiotkością skóry, obrzękami i problemami tkanki łącznej. Zabiegi wykorzystują zaawansowaną technologię ICOONE, która pozwala na precyzyjne oddziaływanie na tkankę łączną, pomagając zwalczyć takie problemy jak cellulit, zlokalizowany tłuszcz, zapalenie ścięgien czy sztywność mięśni.

W czasie zabiegu, masaż podciśnieniowy łączy się ze światłem LED i laserem, które pobudzają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają proces lipolizy. Zabieg zaczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie przechodzi do 10-minutowego intensywnego opracowania wybranych obszarów problematycznych.

Po zabiegu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, cellulit maleje, a obrzęki znikają. Modelowanie sylwetki jest polecane dla osób z utratą jędrności i elastyczności skóry, cellulitem, obrzękami, rozstępami, potrzebujących kształtowania sylwetki czy z otyłością miejscową. Istnieją jednak przeciwwskazania do zabiegu, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, podwyższona temperatura ciała czy osłabienie organizmu. Po zabiegu warto pić minimum 2 litry wody mineralnej dziennie, a także wykonywać aktywność fizyczną, na przykład 30 minut jazdy rowerem, oraz dbać o zdrową i zrównoważoną dietę.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie