Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Łowicz

Modelowanie sylwetki Łowicz
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to metoda, która pomaga w leczeniu obrzęków, wiotkości skóry i tkanek przylegających. Dzięki precyzyjnym zabiegom na tkance łącznej, można zniwelować obrzęki limfatyczne, zaparcia, zlokalizowany tłuszcz, cellulit, zapalenie ścięgien, sztywność mięśni, blizny oraz oznaki starzenia się skóry. Proces ten zaczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie przechodzi do programu skupionego na 10-minutowym opracowaniu konkretnego problematycznego obszaru. Podczas jednego zabiegu wykonuje się maksymalnie 4 obszary. Technologia ICOONE, wykorzystywana w modelowaniu sylwetki, to zaawansowane narzędzie łączące masaż podciśnieniowy z terapią światłem LED i laserem. Pozwala to na osiągnięcie efektu fotochemicznego w tkankach skóry, pobudzenie przepuszczalności błon komórkowych i przyspieszenie procesu lipolizy. Efekty zabiegu obejmują jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę, zmniejszony lub zlikwidowany widoczny cellulit, likwidację obrzęków, usunięcie zastojów wodnych w tkankach, skórę zdrenowaną, dotlenioną i oczyszczoną z toksyn, zagęszczenie i poprawę jakości wiotkiej skóry na ciele.

Wskazania do zastosowania modelowania sylwetki to utrata jędrności i elastyczności skóry, cellulit, obrzęki, detoksykacja, rozstępy, modelowanie ciała oraz otyłość miejscowa. Istnieją także przeciwwskazania, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylna, podwyższona temperatura ciała, osłabienie organizmu, zmiany zapalne występujące w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie