Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Milanówek

Modelowanie sylwetki Milanówek
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to metoda, która jest coraz bardziej popularna wśród osób, które chcą poprawić wygląd swojego ciała. Jedną z technologii stosowanych w tym celu jest ICOONE, która opiera się na masażu podciśnieniowym oraz zastosowaniu światła LED i laserowego.

Podczas zabiegu wykonywany jest masaż podciśnieniowy całego ciała, a następnie skupia się na konkretnych obszarach problematycznych. W trakcie zabiegu wykorzystywane są także światło LED i laser, które pobudzają przepuszczalność błon komórkowych oraz przyspieszają proces lipolizy. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, a zlokalizowany tłuszcz i cellulit zostają zredukowane.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy jednak skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieją przeciwwskazania, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylna, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze oraz zmiany zapalne w obszarze zabiegowym.

Wskazaniem do zabiegu jest utrata jędrności i elastyczności skóry, cellulit, obrzęki, detoksykacja, rozstępy, otyłość miejscowa i modelowanie ciała. Po zabiegu zaleca się picie wody mineralnej w ilości min 2l, wykonywanie aktywności fizycznej i regularne spożywanie posiłków zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie