Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Mokotów

Modelowanie sylwetki Mokotów
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Zabiegi modelowania sylwetki to rozwiązanie dla osób zmagających się z wiotkością skóry, cellulitem czy miejscową otyłością .Technologia ICOONE to innowacyjne podejście do modelowania sylwetki, łączące zaawansowane techniki z precyzyjnym działaniem na tkankę łączną. Modelowanie sylwetki z użyciem technologii ICOONE łączy masaż podciśnieniowy, terapia światłem LED i laserem, przyczyniają się do poprawy jędrności i elastyczności skóry, redukcji cellulitu, eliminacji obrzęków i zastojów wodnych w tkankach.Zabieg modelowania sylwetki przyczynia się do zdrenowania, dotlenienia i oczyszczenia skóry z toksyn, a także do poprawy jej elastyczności i jędrności. Dzięki temu pacjenci zyskują młodszy i zdrowszy wygląd, a ich jakość życia ulega znacznej poprawie.

Należy pamiętać również o przeciwwskazaniami do zabiegu są stany zapalne żył, nowotwory, podwyższona temperatura czy osłabienie organizmu. Zabiegi modelowania sylwetki, takie jak technologia ICOONE, to innowacyjne rozwiązania dla osób borykających się z problemami takimi jak wiotkość skóry, cellulit czy miejscowa otyłość.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie