Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Nadarzyn

Modelowanie sylwetki Nadarzyn
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to zabieg pozwalająca na poprawę wyglądu skóry, redukcję cellulitu, obrzęków limfatycznych oraz innych niepożądanych zmian. Stosowane są różne techniki, takie jak masaż podciśnieniowy, światło LED, czy laser. W efekcie zabiegu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, oczyszczona z toksyn i dotleniona.

Technologia ICOONE wykorzystywana w modelowaniu sylwetki to innowacyjne rozwiązanie stosowane w celu redukcji cellulitu, poprawy jędrności i elastyczności skóry oraz modelowania ciała. Umożliwia ona precyzyjne oddziaływanie na tkankę łączną, dzięki czemu osiągane efekty są znaczące i długotrwałe. Zabieg modelowanie sylwetki składa się z 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie 10-minutowego opracowania problematycznych obszarów.

 Istnieją jednak przeciwwskazania, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, podwyższona temperatura ciała czy osłabienie organizmu. 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie