Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Nowy Dwór Mazowiecki

Modelowanie sylwetki Nowy Dwór Mazowiecki
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to nowatorskie podejście do leczenia obrzęków, wiotkości skóry, zastojów wodnych, zlokalizowanego tłuszczu, cellulitu, zaparcia, zapalenia ścięgien, sztywności mięśni, blizn oraz objawów starzenia się skóry. Zabieg z wykorzystaniem technologii ICOONE łączy masaż podciśnieniowy z działaniem światła LED i lasera, co prowadzi do przyspieszenia lipolizy, pobudzenia przepuszczalności błon komórkowych oraz zwiększenia temperatury zabiegu, wspomagając eliminację tłuszczu z adipocytów.

Zabieg zaczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie przechodzi do 10-minutowego opracowania wybranego obszaru problematycznego. Podczas jednej sesji można przeprowadzić zabiegi na maksymalnie czterech obszarach. 

Efekty zabiegu to jędrniejsza i bardziej elastyczna skóra, zmniejszenie lub zlikwidowanie cellulitu, likwidacja obrzęków, usunięcie zastojów wodnych w tkankach, dotlenienie i oczyszczenie skóry z toksyn oraz poprawa jakości wiotkiej skóry na ciele. 

Przeciwwskazania do zabiegu to nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylną, podwyższoną temperaturę ciała, osłabienie organizmu, zmiany zapalne w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków rozrzedzających krew oraz aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze. W przypadku kobiet w ciąży, zabieg drenujący może być wykonany tylko za zgodą lekarza prowadzącego ciążę.

Ważne zalecenia pozabiegowe to picie przynajmniej 2 litrów wody mineralnej dziennie, wykonywanie aktywności fizycznej oraz dbanie o zdrową i zrównoważoną dietę.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie