Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Ursynów

Modelowanie sylwetki Ursynów
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to zabieg  poprawiający wygląd ciała, mający na celu leczenie takich problemów jak obrzęki, wiotkość skóry czy cellulit. Technika ta polega na wykonywaniu precyzyjnych zabiegów na tkance łącznej, likwidujących obrzęki limfatyczne, zaparcia, zlokalizowany tłuszcz i inne problemy. W trakcie zabiegu stosuje się innowacyjną technologię ICOONE masaż podciśnieniowy, światło LED oraz laser, które pobudzają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają lipolizę. Działa na podstawie kontrolowanego podciśnienia, stymulując tkankę łączną i przyspieszając procesy regeneracji.

Podczas jednego zabiegu modelowania sylwetki pacjent przechodzi przez serię etapów, począwszy od 20-minutowego masażu podciśnieniowego, po 10-minutowe opracowanie problematycznych obszarów. Zalecana jest seria 10-15 zabiegów, co 2-3 dni, a następnie jeden zabieg przypominający co 6 tygodni. Efekty zabiegu obejmują jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę, zmniejszenie cellulitu, likwidację obrzęków i detoksykację.

Należy jednak pamiętać o przeciwwskazaniach do zabiegu takich jak nowotwory, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, osłabienie organizmu czy aktywne infekcje.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie