Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Masaż twarzy Kobido Grodzisk Mazowiecki

Masaż twarzy Kobido Grodzisk Mazowiecki
Czas trwania zabiegu

75 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

4 zabiegi/ raz w tygodniu; później 1/msc

Efekt widoczny po

od razu

Koszt zabiegu

250 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

Masaż relaksujący twarzy to popularny zabiegu zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Dzięki specjalnym technikom masaż pozwala zmniejszyć napięcie twarzy, szyi czy karku.

Masaż Kobido, to specjalna technika pochodząca z Japonii. Ten typ masażu koncentruje się nie tylko na twarzy, ale także na szyi i karku. Staje się on coraz bardziej popularny jako naturalna alternatywa dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Głównym celem masażu Kobido jest eliminacja napięć, które mogą przyczyniać się do zahamowania pracy mięśni. Masaż jest intensywny i wykorzystuje różne techniki, które docierają do głębszych warstw skóry i mięśni, pobudzając nerwy twarzy. To prowadzi do naturalnego efektu liftingu, bez potrzeby użycia igieł czy przeprowadzenia chirurgicznego liftingu twarzy.

Masaż twarzy Kobido to  rozwiązanie dla tych, którzy poszukują metody odprężenia i relaksu. Efekty zabiegu są widoczne zaraz po wykonaniu masażu. Aby utrzymać i pogłębić efekty, zalecane jest przeprowadzenie serii 4-7 sesji, z jednym zabiegiem na tydzień. Po tym, wystarczy poddać się zabiegowi raz na miesiąc.

Rezultaty po masażu  to: zrelaksowana, promieniująca skóra, poprawa krążenia, odżywienie i dotlenienie skóry, wyrównany koloryt, zmniejszenie napięć mięśniowych i łagodzenie bólów głowy i migren. Ponadto, masaż twarzy może pomóc w redukcji bruksizmu, poprawie widzenia dzięki stymulacji obszarów wokół oczu, zmniejszeniu obrzęków i poprawie konturu twarzy.

Masaż twarzy Kobido to technika pochodząca z Japonii, która skupia się na twarzy, szyi i karku. Działa jako naturalna alternatywa dla medycyny estetycznej, eliminując napięcia i pobudzając nerwy twarzy.  W klinice Der Clinic oferujemy masaż kobido, kobido taper oraz masaż relaksacyjny twarzy. Nasz wykwalifikowany personel zadba o komfort oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie