Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Bemowo

Głębokie nawilżenie, regeneracja i odmłodzenie skóry – te cele nie są łatwe do osiągnięcia za pomocą tradycyjnych kosmetyków. Jednak istnieje technika, która umożliwia osiągnięcie tych celów, a mianowicie mezoterapia. To nowoczesne podejście do pielęgnacji skóry, które przynosi efekty na wielu poziomach. Wszystko dzięki temu, że mezoterapia dociera do głębszych warstw skóry, zapewniając intensywne odżywienie i regenerację.

Mezoterapia jest zalecana dla osób w różnym wieku, które chcą poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Dzięki różnym technikom, mezoterapii jesteśmy w stanie poprawić wygląd skóry, jak i leczyć łysienie skóry głowy. Zabiegi mezoterapii mają szeroki zakres działania. W klinice DerClinic oferujemy zabiegi mezoterapii z zakresu: 

Warto wspomnieć o mezobotoksie, który łączy w sobie mezoterapię oraz botoks dzięki czemu pomaga w usuwaniu zmarszczek oraz zapewnia głęboki odmłodzenie skóry.

Należy pamiętać, że mezoterapia, mimo swojej popularności , ma pewne przeciwwskazania, które obejmują ciążę, karmienie piersią, choroby skóry czy niektóre choroby autommunologiczne. 

Zabieg mezoterapii jest pomocną metodą poprawy wyglądu i kondycji skóry. Dzięki różnorodności zabiegów dostępnych w Klinice DerClinic, każdy pacjent znajdzie coś dla siebie.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.