Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Góra Kalwaria

Aby utrzymać skórę w doskonałym stanie, niezbędne jest nie tylko regularne nawilżanie, ale także dostarcza jej niezbędnych składników odżywczych. W tym celu doskonale sprawdza się mezoterapia, innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który pozwala na skuteczne odżywianie i regenerację skóry od wewnątrz.

Zabieg mezoterapii jest zalecany dla osób w każdym wieku, które pragną poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Efekty tego zabiegu to m.in. redukcja zmarszczek, poprawa jędrności i elastyczności skóry, a także zauważalne zwiększenie jej nawilżenia. Pomimo, że zabieg jest bezpieczny warto wspomnieć o pewnych przeciwwskazania, takie jak ciąża, karmienie piersią, choroby skóry czy niektóre choroby autoimmunologiczne. W Klinice DerClinic mamy szeroką gamę zabiegów mezoterapii do wyboru, w tym: 

Jednym z najbardziej innowacyjnych zabiegów, które oferujemy, jest mezobotoks, który łączy zalety mezoterapii i botoksu, zapewniając redukcję zmarszczek, linii mimicznych oraz odżywiając dogłębnie skórę.

W Klinice DerClinic specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wykonują zabiegi mezoterapii, które cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych pacjentów.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.