Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Pruszków

Znaczenie starannej pielęgnacji skóry jest niezaprzeczalne, jednak jej efekty często ograniczają się tylko do powierzchniowej warstwy naskórka. Jak więc poradzić sobie z procesem starzenia, który dotyka głębszych warstw skóry? Rozwiązaniem jest mezoterapia – powszechnie uznawana za jedną z najbardziej pomocną  metodę odmładzania skóry, działającą na wielu poziomach. 

Mezoterapia jest zalecana dla osób, które chcą bezpiecznie poprawić jakość swojej skóry. Zabieg redukuje oznaki starzenia, ujędrnia skórę i poprawia jej nawilżenie. Mimo, że jest to zabieg bezpieczny, istnieją pewne przeciwwskazania, do których należą m.in. ciąża, choroby autoimmunologiczne czy skłonność do tworzenia bliznowców. W Klinice DerClinic oferujemy różne formy mezoterapii, w tym: 

Wyjątkowo popularnym zabiegiem jest mezobotoks. Polega on na połączeniu mezoterapii z użyciem toksyny botulinowej dzięki czemu odmładza skórę, redukuje zmarszczki jak i linie mimiczne. W Klinice DerClinic specjalizujemy się w różnych rodzajach mezoterapii, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych pacjentów. Nasz wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiedni zabieg oraz zadba o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.