Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Raszyn

Starzenie skóry to proces nieunikniony, lecz dzięki nowoczesnym metodom można go zwalczać. Mezoterapia, zabieg coraz częściej wybierany przez osoby pragnące zachować młodość i świeżość skóry, to doskonała odpowiedź na potrzeby zmieniającej się cery. 

Zabieg mezoterapii jest dedykowany dla osób w różnym wieku, które pragną poprawić jakość skóry, zredukować oznaki starzenia czy też przeciwdziałać problemom takim jak łysienie androgenowe. Mezoterapia przynosi widoczne efekty już po pierwszych zabiegach, jednak istnieją pewne przeciwwskazania, w tym ciąża, choroby autoimmunologiczne i skłonność do tworzenia bliznowców. W ofercie naszej Kliniki DerClinic znajdują się różne formy mezoterapii, między innymi: 

Mezoterapia jest zabiegiem pomocnym w walce z procesem starzenia i różnymi problemami skórnymi. W Klinice DerClinic oferujemy szeroki wachlarz zabiegów mezoterapii, które cieszą się niezmiennie dużą popularnością wśród naszych pacjentów. Nasz profesjonalny zespół z chęcią pomoże wybrać odpowiedni zabieg, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.