Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Sochaczew

Zdrowa, promienna skóra to nie tylko efekt codziennej pielęgnacji, ale także wynik dbałości o głębsze warstwy naskórka. Właśnie tu, pod powierzchnią, zachodzi wiele procesów, które mają wpływ na wygląd naszej cery. Mezoterapia to zabieg, który umożliwia walkę z procesem starzenia na wielu płaszczyznach. Mezoterapia to zabieg polecany dla każdego, kto chce poprawić kondycję swojej skóry. Jest szczególnie pomocna w redukcji oznak starzenia, poprawie nawilżenia i jędrności skóry. Należy zaznaczyć, że istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, takie jak ciąża, choroby autoimmunologiczne czy skłonność do tworzenia bliznowców. W Klinice DerClinic oferujemy różne formy mezoterapii, takie jak: 

Oferujemy także mezobotoks – połączenie botoksu z mezoterapią. Podczas zabiegu używa się mezoterapii i użyciem toksyny botulinowej co powoduje redukcję zmarszczek, linii mimicznych czy odżywienie skóry.

Mezoterapia to zaawansowany zabieg, który pozwala na walkę z procesem starzenia na wielu płaszczyznach. W Klinice DerClinic oferujemy szereg zabiegów mezoterapii, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych pacjentów. Nasza profesjonalna ekipa jest do Państwa dyspozycji, aby pomóc wybrać najlepszą metodę dla Państwa skóry.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.