Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Wilanów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak uzyskać młodzieńczy wygląd skóry na dłużej? Odpowiedzią może być mezoterapia, innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który pozwala na dostarczenie skórze składników odżywczych bezpośrednio do jej głębokich warstw.

Mezoterapia to doskonały wybór dla osób pragnących poprawić wygląd skóry, zwalczyć oznaki starzenia i nadać skórze młodzieńczy blask. Zabieg jest pomocny w redukcji zmarszczek, poprawie kolorytu skóry i jej jędrności. Przeciwwskazania obejmują ciążę, karmienie piersią, choroby nowotworowe oraz niektóre choroby autoimmunologiczne i skórne. W Klinice DerClinic oferujemy różne zabiegi mezoterapii, takie jak:

Pragniemy zwrócić uwagę na mezoterapię stymulującą- mikroigłową. To innowacyjny zabieg, który stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry. W naszej ofercie dostępny jest również mezobotoks, który łączy zalety mezoterapii i botoksu. Pozwala to na redukcję zmarszczek czy linii mimicznych.

Mezoterapia to dobre rozwiązanie dla osób pragnących zachować młody wygląd skóry. W Klinice DerClinic oferujemy szeroki wachlarz zabiegów mezoterapii. Cieszą się one dużym uznaniem naszych klientów, co jest dla nas największym dowodem ich popularności

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.