Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Wola

Mezoterapia to zaawansowany zabieg pielęgnacyjny, który umożliwia dostarczenie skórze składników odżywczych bezpośrednio do jej głębokich warstw. Zabieg ten jest pomocnym sposobem na walkę z oznakami starzenia i utrzymanie młodego wyglądu skóry.

Mezoterapia to idealne rozwiązanie dla osób pragnących poprawić kondycję skóry, zredukować zmarszczki, poprawić koloryt skóry i jej jędrność. Przeciwwskazania obejmują ciążę, laktację oraz niektóre choroby autoimmunologiczne i skórne. W Klinice DerClinic oferujemy różne zabiegi mezoterapii, takie jak:

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na mezoterapię iniekcyjną- stymulację wzrostu włosów. To innowacyjny zabieg, który pozwala na dostarczenie składników odżywczych bezpośrednio do skóry głowy, stymulując wzrost włosów.  W naszej ofercie dostępny jest również mezobotoks, który łączy zalety mezoterapii i botoksu. Połączenie mezoterapii z botoksem pozwala na redukcję zmarszczek oraz linii mimicznych.

Mezoterapia to rozwiązanie dla osób pragnących zachować młody wygląd skóry. W Klinice DerClinic jesteśmy dumni, że możemy oferować tak szeroki wachlarz zabiegów mezoterapii. Cieszą się one dużym uznaniem naszych klientów. Nasz wykwalifikowany personel zadba komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.