Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Mezoterapia Żyrardów

Zadbana cera to nie tylko efekt regularnego nawilżania i pielęgnacji naskórka. Z upływem lat te codzienne zabiegi nie zawsze wystarczają, aby skóra wyglądała młodo i świeżo. To tutaj na ratunek przychodzi mezoterapia, jeden z zabiegów o działaniu przeciwstarzeniowym, docierający do głębokich warstw skóry. Ta innowacyjna metoda jest niezwykle popularna zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Mezoterapia jest polecana dla osób, które pragną poprawić kondycję swojej skóry, zniwelować oznaki starzenia lub pobudzić wzrost włosów. Efekty takiego zabiegu są imponujące – skóra staje się jędrna, promienna i głęboko nawilżona. Mimo, że mezoterapia jest generalnie bezpiecznym zabiegiem, istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania zabiegu , w tym ciąża, choroby autoimmunologiczne czy skłonność do tworzenia bliznowców. W naszej Klinice DerClinic oferujemy szereg zabiegów mezoterapii, takich jak:

Wszystkie te zabiegi cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych pacjentów.Wyróżniającym się zabiegiem jest mezobotoks, który łączy w sobie zalety mezoterapii i botoksu. Ten innowacyjny zabieg ma na celu zniwelowanie drobnych zmarszczek, poprawienie napięcia skóry i jej nawilżenia.

Mezoterapia to bezpieczny sposób na poprawę kondycji skóry, zniwelowanie oznak starzenia oraz stymulację wzrostu włosów. Klinika DerClinic oferuje szeroki wachlarz zabiegów z tej dziedziny, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych pacjentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.