Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic
Twój rok piękna – trendy, które musisz poznać z DerClinic

Twój rok piękna – trendy, które musisz poznać z DerClinic

piątek 28.10.2022

Moda na naturalne piękno jest z nami już od kilku sezonów. Jak pogodzić ją z powstrzymaniem oznak upływu czasu? Specjaliści z DerClinic wytypowali specjalnie dla Ciebie najciekawsze i najskuteczniejsze trendy 2022, które przywrócą twarzy młodzieńczy blask, a do tego wymodelują twoje ciało, by wraz z wiosenną zmianą garderoby prezentowało się ono posągowo. Znajdziesz wśród nich zabiegi z wykorzystaniem najskuteczniejszego przeciwutleniacza na świecie, lifting za pomocą… masażu i tapingu oraz odżywcze mezoterapie, które poprawią owal twarzy bez potrzeby stosowania wypełniaczy.

Ekspresowa regeneracja po zimie – Jalupro Super Hydro

Oto medycyna regeneracyjna, której celem jest zmaksymalizowanie potencjału autoodnowy naszej skóry poprzez unikatową aminokwasową terapię zastępczą. Jej holistyczne działanie zapewnia efekty, które zobaczymy od razu po zabiegu, a jednocześnie będą jeszcze długo narastać w czasie. Wprowadzone w DerClinic preparaty z linii Jalupro stanowią doskonałą odpowiedź na takie bolączki skóry jak utrata jędrności i elastyczności, a także jej wzmożona wiotkość oraz nadmierna suchość. Ich zastosowanie nie tylko jest w stanie odwrócić upływ czasu ale jednocześnie nie zmienia rysów twarzy ani jej proporcji. Wśród naszych propozycji znajdziecie absolutną nowość – Jalupro Super Hydro. Unikalny skład tego stymulatora znacząco zwiększa ilość kolagenu oraz elastyny, czyli kluczowych dla skóry włókien podporowych, przywracając jej jędrność i elastyczność. Długofalowo tworzy w niej także stelaż podtrzymujący tkanki we właściwym miejscu. Oczywiście możecie liczyć także na redukcję zmarszczek oraz kompleksowe działanie antiageing. Stosujemy go także jako terapię odżywiającą skórę w połączeniu z inwazyjnymi zabiegami estetycznymi.

Moc zaklęta w… szyszce chmielu!

PRO XN to marka, która szturmem zyskuje popularność, dzięki wykorzystaniu najsilniejszego poznanego dotąd antyoksydantu – ksantohumolu. Ta niepozorna substancja wykazuje aż 30 razy silniejsze właściwości od witaminy C. W ten sposób zapewnia wyjątkową skuteczność w prewencji przeciwstarzeniowej oraz pielęgnacji skóry problematycznej. W DerClinic stosujemy go w zabiegach regeneracyjnych skóry po zabiegach inwazyjnych, które wzmagają zapotrzebowanie skóry na antyoksydanty. W ich trakcie korzystamy ze specjalnych ampułek łagodzących podrażnienia PRO NX i jednocześnie stymulujących biosyntezę włókien kolagenu i elastyn oraz maski kosmetycznej PRO XN pełniącej funkcję podobną do naskórka, która dzięki właściwościom higroskopijnym zapewnia intensywne nawilżenie. W ten sposób maksymalizujemy efekt przebudowy skóry po zabiegu jednocześnie skracając czas jej rekonwalescencji.

Dla osób zmagających się z trądzikiem lub przebarwieniami pozapalnymi przygotowaliśmy specjalny zabieg PRO XN mający na celu przywrócenie równowagi mikrobiomu skóry oraz stymulację procesów naprawczych.

 

Nieoczywiści superbohaterowie – masaż kobido/taping

Wygląd twarzy możemy poprawić bez jakiejkolwiek ingerencji w jej tkanki. Wystarczy, że oddamy się w ręce wprawnego w technice orientalnego masażu manualnego kobido. Ten znany również jako „niechirurgiczny lifting twarzy” masaż oddziałuje na głębokie struktury skóry powodując jej wzmocnienie i jednoczesne odżywienie poprzez składniki aktywne zawarte w kosmetykach użytych w jego trakcie. Łączy on w sobie ruchy powolne mające na celu zrelaksowanie osoby masowanej z ruchami szybkimi, których zadaniem jest odpowiednie pobudzenie skóry dla uzyskania efektu liftingu. Dodatkowo w efekcie masażu uwalniamy ze skóry toksyny oraz pobudzamy pracę nerwów i mięśni. Co z kolei kryje się pod nazwą taping? Nic innego jak znane z fizjoterapii zastosowanie taśm, lecz tym razem w wydaniu estetycznym. Poprzez oklejanie twarzy i ciała według ściśle określonych zasad możemy osiągnąć doskonałe efekty odmłodzenia skóry, usunąć obrzęki, wzmocnić mięśnie, uelastyczniając dzięki temu skórę i wygładzić zmarszczki. To także skuteczny sposób na usunięcie blokad kostno-mięśniowych, wywołujących nieprawidłową cyrkulację krwii i limfy, które niekorzystnie wpływają na naszą cerę i przyspieszają pojawianie się zmarszczek.

 

ICOONE – ponadczasowa klasyka w modelowaniu ciała

Nasza ostatnia propozycja poświęcona została modelowaniu ciała. Opatentowana medyczna technologia ICOONE umożliwia precyzyjną pracę na tkance łączniej i kompleksowe działania w zakresie anti-ageing. Wykorzystując działanie zmechanizowanych głowic masujących z wbudowanymi rolkami posiadającymi liczne mikrootwory ICOONE zapewnia precyzyjną stymulację działającą dogłębnie na każdy milimetr ciała. W ten sposób skóra otrzymuje 21.600 bodźców mikrostymulujących na minutę. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni. Dzięki niemu możemy zlikwidować cellulit, miejscowy tłuszcz, zmniejszyć obrzęki limfatyczne, leczyć blizny, ujędrniać wiotką skórę, a nawet leczyć stany zapalne ścięgien.

Tagi: Icoone kobido