Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Bemowo

Modelowanie sylwetki Bemowo
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Zabieg modelowania sylwetki, która pomaga w walce z obrzękami, wiotkością skóry i problemami tkanki łącznej. Umożliwia ona precyzyjne działanie na tkankę łączną, redukując różne dolegliwości, takie jak cellulit, zlokalizowany tłuszcz, zapalenie ścięgien czy objawy starzenia się skóry.

Podczas zabiegu stosuje się masaż podciśnieniowy w połączeniu ze światłem LED i laserem. Światło lasera wnika głęboko w tkanki, przyspieszając lipolizę, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zabieg rozpoczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie Zabieg rozpoczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie przechodzi do 10-minutowego skoncentrowanego opracowania wybranych obszarów problematycznych. W ciągu jednego zabiegu można maksymalnie skupić się na czterech obszarach.

Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się wykonanie serii 10-15 zabiegów, z przerwami co 2-3 dni. Dla utrzymania efektów po zakończeniu serii, warto przeprowadzić zabieg przypominający co 6 tygodni. Dzięki zabiegowi skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, cellulit jest zredukowany, a obrzęki znikają. Dodatkowo następuje detoksykacja skóry oraz poprawa kondycji wiotkich obszarów na ciele.

Modelowanie sylwetki technologią ICOONE jest wskazane dla osób z utratą jędrności i elastyczności skóry, cellulitem, obrzękami, rozstępami, potrzebujących kształtowania sylwetki czy z otyłością miejscową. Przeciwwskazania obejmują między innymi nowotwory, stany zapalne żył, podwyższoną temperaturę ciała, osłabienie organizmu czy aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze. 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie