Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Góra Kalwaria

Modelowanie sylwetki Góra Kalwaria
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki z użyciem innowacyjnej technologii ICOONE to skuteczna metoda walki z problemami związanymi ze skórą i tkanką łączną. Dzięki precyzyjnemu działaniu, możliwe jest leczenie obrzęków limfatycznych, wiotkości skóry, zastojów wodnych, zlokalizowanego tłuszczu, cellulitu, zaparcia, zapalenia ścięgien, sztywności mięśni, blizn oraz objawów starzenia się skóry.

Podczas zabiegu wykorzystuje się masaż podciśnieniowy, światło LED i laser. Te elementy wspólnie wspierają proces lipolizy, pobudzają przepuszczalność błon komórkowych oraz zwiększają temperaturę zabiegu, co przyspiesza eliminację tłuszczu z adipocytów.

Zabieg rozpoczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, po czym przechodzi do 10-minutowego opracowania wybranego obszaru problematycznego. W trakcie jednego zabiegu można opracować do czterech obszarów. Zaleca się wykonanie serii 10-15 zabiegów, co 2-3 dni. Aby utrzymać efekty, warto wykonać zabieg przypominający co sześć tygodni.

Efekty zabiegu obejmują jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę, zmniejszenie lub zlikwidowanie cellulitu, likwidację obrzęków, usunięcie zastojów wodnych w tkankach, dotlenienie i oczyszczenie skóry z toksyn oraz poprawę jakości wiotkiej skóry na ciele. Przeciwwskazania do zabiegu obejmują nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylną, podwyższoną temperaturę ciała, osłabienie organizmu, zmiany zapalne w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków rozrzedzających krew oraz aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze. W przypadku kobiet w ciąży, zabieg drenujący może być wykonany tylko za zgodą lekarza prowadzącego ciążę.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie