Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Janki

Modelowanie sylwetki Janki
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Zabieg modelowania sylwetki koncentruje się na leczeniu obrzęków, wiotkości skóry i problemów tkanki łącznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ICOONE, zabiegi działa precyzyjnie na tkankę łączną, eliminując różne dolegliwości, takie jak cellulit, zlokalizowany tłuszcz, zapalenie ścięgien, sztywność mięśni czy objawy starzenia się skóry.

Podczas zabiegu stosowany jest masaż podciśnieniowy oraz światło LED i laser, które pobudzają przepuszczalność błon komórkowych przyczyniając się do efektu fotochemicznego w tkankach skóry. Światło lasera wnika głęboko w tkanki, przyspieszając proces lipolizy poprzez zwiększenie temperatury.

W efekcie zabiegów skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, cellulit jest zredukowany, a obrzęki znikają. Dodatkowo następuje detoksykacja skóry oraz poprawa kondycji wiotkich obszarów na ciele.

Modelowanie sylwetki  jest wskazane dla osób z utratą jędrności i elastyczności skóry, cellulitem, obrzękami, rozstępami, potrzebujących kształtowania sylwetki czy z otyłością miejscową. Przeciwwskazania obejmują między innymi nowotwory, stany zapalne żył, podwyższoną temperaturę ciała czy osłabienie organizmu.

 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie