Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Józefosław

Modelowanie sylwetki Józefosław
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to innowacyjne podejście, które skupia się na leczeniu obrzęków, wiotkości skóry i przylegających do niej tkanek. Technologia ICOONE jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala na precyzyjne działanie na tkankę łączną, eliminując obrzęki limfatyczne, zastój wodny, zlokalizowany tłuszcz i wiele innych problemów.

W zabiegu modelowania sylwetki oprócz masażu podciśnieniowego wykorzystuje się światło LED i laser, które wywołują efekt fotochemiczny w tkankach skóry, pobudzając przepuszczalność błon komórkowych. Światło lasera przenika w głąb tkanek, gdzie jest absorbowane przez lipidy w adipocytach. Przyspiesza to proces lipolizy, poprzez zwiększoną temperaturę zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, następnie przechodzi do programu skupionego na 10-minutowym opracowaniu konkretnego problematycznego obszaru. Podczas jednego zabiegu wykonuje się maksymalnie cztery obszary. Zalecana jest seria 10-15 zabiegów, w odstępach 2-3 dni. Po zakończeniu serii dla podtrzymania osiągniętego efektu rekomenduje się wykonanie jednego zabiegu przypominającego, raz na 6 tygodni.

Zabieg daje efekty jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry, zmniejszenie cellulitu, likwidacja obrzęków, poprawę jakości wiotkiej skóry na ciele. Przeciwwskazania obejmują nowotwory, stany zapalne żył/niedrożność żylna, podwyższona temperatura ciała, osłabienie organizmu, zmiany zapalne występujące w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, aktywne infekcje bakteryjne/wirusowe/grzybicze. Po zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody , wykonywanie aktywności fizycznej oraz spożywanie regularnych posiłków zachowując zasady racjonalnego żywienia.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie