Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Lipoliza iniekcyjna Józefosław

Lipoliza iniekcyjna Józefosław
Czas trwania zabiegu

od 30 do 50 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

4-5 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

4

Efekt widoczny po

wykonaniu serii zabiegowej

Koszt zabiegu

od 400 zł

Zabieg wykonuje

lekarz / pielęgniarka/ kosmetolog

Lipoliza iniekcyjna jest zaawansowaną i innowacyjną procedurą, która oferuje walkę z lokalnymi zaległościami tłuszczowymi. Dzięki zastosowaniu specjalnie przygotowanych substancji, jest możliwe rozpuszczenie komórek tłuszczowych w wyznaczonych obszarach ciała bez konieczności przeprowadzania inwazyjnej operacji. Efektem tego jest zredukowanie cellulitu, poprawa konturów ciała i twarzy, a także znaczące zmniejszenie tłuszczu w takich obszarach jak podbródek, pośladki, biodra, brzuch czy plecy.

Zabieg ten jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mimo zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej, borykają się z opornymi na dietę i ćwiczenia miejscami tłuszczu. Jednakże istnieją pewne przeciwwskazania, które muszą być uwzględnione. Zabieg nie jest zalecany osobom w ciąży, karmiących piersią, z infekcjami, opryszczką, nowotworami (w trakcie leczenia), przyjmujących antybiotyki, osób poniżej 18 lat, osób z cukrzycą, a także osób z chorobami tarczycy.

Lipoliza iniekcyjna to bezpieczny i nowoczesny sposób na redukcję lokalnych zaległości tłuszczowych. To metoda, która jednak, jak każda procedura medyczna, wymaga konsultacji i oceny przez doświadczonego specjalistę. Zawsze zaleca się indywidualną konsultację, aby określić, czy dana osoba jest odpowiednim kandydatem do przeprowadzenia tego zabiegu.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie