Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Ochota

Modelowanie sylwetki Ochota
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to metoda, która pozwala na poprawę wyglądu skóry oraz redukcję zlokalizowanego tłuszczu i cellulitu. Jedną z technologii stosowanych w tym celu jest ICOONE, która wykorzystuje masaż podciśnieniowy oraz światło LED i laserowe.

Zabieg rozpoczyna się od masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie skupia się na konkretnych obszarach problematycznych. Światło LED i laserowe wprowadzają do skóry efekt fotochemiczny, co pobudza przepuszczalność błon komórkowych i przyspiesza proces lipolizy. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, a cellulit i zlokalizowany tłuszcz zostają zredukowane.

Zabieg polega na wykonaniu serii 10-15 zabiegów w odstępach 2-3 dni. Należy jednak pamiętać, że przed przystąpieniem do zabiegu, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieją przeciwwskazania, takie jak niedrożność żylna, stany zapalne żył, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze oraz zmiany zapalne w obszarze zabiegowym.

Po zabiegu rekomendowane jest spożywanie posiłków zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, picie wody mineralnej w ilości min 2l i wykonywanie aktywności fizycznej.

Zabieg modelowania sylwetki to rozwiązanie dla osób z problemem cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków i wiotkiej skóry. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i masażu podciśnieniowego, zabieg ten daje widoczne efekty już po kilku zabiegach. 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie