Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Powiększanie ust Ochota

Powiększanie ust Ochota
Czas trwania zabiegu

30 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

2 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

3

Efekt widoczny po

widoczny od razu/ pełny po 14 dniach

Koszt zabiegu

od 900 zł

Zabieg wykonuje

Lekarz

Nawilżanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym to szybka i skuteczna metoda poprawy wyglądu i kondycji ust, która cieszy się coraz większą popularnością w dziedzinie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy, działając na zasadzie przyciągania wody, sprawia, że usta stają się nie tylko nawilżone, ale także jędrne i pełniejsze.

Zabieg ten charakteryzuje się wyjątkową delikatnością i niskim stopniem inwazyjności. Jest on doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną poprawić wygląd małych ust, unikając bardziej zaawansowanych procedur. Podczas nawilżania ust kwasem hialuronowym minimalizuje się ryzyko wystąpienia bólu, siniaków czy obrzęków.

Aby zapewnić maksymalny komfort pacjenta, przed rozpoczęciem zabiegu obszar ust zostaje znieczulony specjalnym kremem zawierającym lidokainę. Następnie kwas hialuronowy jest precyzyjnie wstrzykiwany w wybrane miejsca, by uzyskać oczekiwany efekt nawilżenia i modelowania ust.

Warto podkreślić, że efekty nawilżania i modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymują się zazwyczaj przez okres od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć, aby zachować osiągnięte rezultaty.

Nasza klinika medycyny estetycznej oferuje profesjonalne podejście oraz doświadczenie specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć naturalny i harmonijny wygląd ust.

Jeśli jesteś mieszkanką/mieszkańcem Ochoty lub okolic oraz poszukujesz profesjonalnych usług medycyny estetycznej, to jesteśmy tu dla Ciebie! Zapisz się na konsultację już dziś i rozpocznij swoją drogę do pięknych, nawilżonych ust.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie