Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Skierniewice

Modelowanie sylwetki Skierniewice
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Zabieg modelowania sylwetki pozwala na zmniejszenie cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu oraz obrzęków, a także poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Technologia ICOONE pozwala na użycie masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie skupia się na konkretnych obszarach problematycznych, takich jak uda, brzuch, pośladki czy ramiona. W trakcie zabiegu stosuje się także światło LED i laserowe, które wprowadzają do skóry efekt fotochemiczny, przyspieszając proces lipolizy, poprawiając przepuszczalność błon komórkowych oraz redukując obrzęki i stany zapalne. Po zabiegu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i zdrowa. Zabieg ten to doskonały wybór dla osób, które pragną poprawić wygląd swojego ciała bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym. Przed przystąpieniem do zabiegu należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieją przeciwwskazania, takie jak niedrożność żylna, stany zapalne żył, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze oraz zmiany zapalne w obszarze zabiegowym.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie