Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Powiększanie ust Skierniewice

Powiększanie ust Skierniewice
Czas trwania zabiegu

30 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

2 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

3

Efekt widoczny po

widoczny od razu/ pełny po 14 dniach

Koszt zabiegu

od 900 zł

Zabieg wykonuje

Lekarz

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym to powszechnie stosowana i skuteczna procedura w dziedzinie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy, naturalnie obecny w organizmie człowieka, niestety maleje z wiekiem, co może wpływać na utratę objętości i elastyczności w okolicach ust. Zabiegi powiększania ust na płasko lub modelowania małych ust, umożliwiają skorygowanie asymetrii, poprawę nawilżenia oraz uwydatnienie i dostosowanie kształtu ust do oczekiwań pacjenta.

Szybka procedura, trwająca zwykle około 30 minut, wykorzystuje cienkie igły, minimalizując ryzyko powstawania siniaków i obrzęków. Efekty powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym są zazwyczaj widoczne przez okres od 6 do 12 miesięcy, co zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Wskazania do zabiegu obejmują asymetrię warg, małe usta, wrodzone defekty oraz niejednorodny kontur ust.

Korzystanie z kwasu hialuronowego w powiększaniu i modelowaniu ust przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, substancja ta jest biokompatybilna, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii lub odrzutu przez organizm. Dodatkowo, zabieg z użyciem kwasu hialuronowego pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu, dzięki precyzyjnemu kontrolowaniu ilości i miejsca wstrzyknięcia preparatu.

Jeśli jesteś mieszkańcem Skierniewic lub okolic i poszukujesz profesjonalnych usług medycyny estetycznej, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci osiągnąć piękne i harmonijne usta, podkreślając Twoją naturalną urodę. Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na konsultację!

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie