Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Sochaczew

Modelowanie sylwetki Sochaczew
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Zabieg modelowania sylwetki pozwala na poprawę kondycji skóry, redukcję cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu oraz obrzęków. Technologia ICOONE to metoda modelowania sylwetki, która wykorzystuje masaż podciśnieniowy oraz światło LED i laserowe. Masaż podciśnieniowy wykonuje się na całym ciele, a następnie skupia się na konkretnych obszarach problematycznych, takich jak uda, brzuch, pośladki czy ramiona.

Podczas zabiegu stosuje się także światło LED i laserowe, które wprowadzają do skóry efekt fotochemiczny, pobudzając przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszając proces lipolizy. Dzięki temu zabieg ten pozwala na zmniejszenie cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu oraz obrzęków, a także poprawia elastyczność i jędrność skóry. Przed przystąpieniem do zabiegu należy jednak skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieją przeciwwskazania, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylna, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze oraz zmiany zapalne w obszarze zabiegowym. Zabieg składa się z serii 10-15 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dni, a po zakończeniu serii zaleca się wykonanie jednego przypominającego zabiegu raz na 6 tygodni. Należy jednak pamiętać o przeciwwskazaniach do zabiegu takich jak  nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylna, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze oraz zmiany zapalne w obszarze zabiegowym. Po zabiegu rekomendowane jest spożywanie posiłków zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, picie wody mineralnej w ilości min 2l oraz wykonywanie aktywności fizycznej, takiej jak np. jazda na rowerze.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie