Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Wilanów

Modelowanie sylwetki Wilanów
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to nowoczesne rozwiązanie dla osób pragnących poprawić wygląd swojego ciała, zwłaszcza w przypadku wiotkości skóry, cellulitu i obrzęków. Metoda ta skupia się na precyzyjnym przeprowadzaniu zabiegów na tkance łącznej, które pomagają eliminować różne dolegliwości. Kluczowymi elementem zabiegu jest technologia ICOONE, która pozwala na użycie masażu podciśnieniowego, światło LED oraz laser, które przyczyniają się do poprawy przepuszczalności błon komórkowych i przyspieszenia lipolizy.

Zabieg modelowania sylwetki obejmuje 20-minutowy masaż podciśnieniowy, a następnie 10-minutową pracę na wybranych problematycznych obszarach. Zalecane są serie 10-15 zabiegów, w odstępach 2-3 dni, z jednym zabiegiem przypominającym co 6 tygodni. Efekty to jędrniejsza i elastyczniejsza skóra, redukcja cellulitu, usuwanie obrzęków i detoksykacja organizmu. Wskazaniami do zabiegu są obrzęki, rozstępy, cellulit, modelowanie ciała czy utrata jędrności i elastyczności skóry. Istnieją także przeciwwskazania choroby nowotworowe, osłabienie organizmu, aktywne infekcje czy podwyższona temperatura ciała.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie