Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Żoliborz

Modelowanie sylwetki Żoliborz
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem technologii ICOONE to zaawansowane rozwiązanie, które pozwala na skuteczne leczenie różnorodnych problemów związanych z kondycją skóry i tkankami przylegającymi. Wśród nich znajdują się obrzęki limfatyczne, cellulit, zastój wodny, zlokalizowany tłuszcz, zaparcia, zapalenie ścięgien, sztywność mięśni, blizny oraz objawy starzenia się skóry.

Głównym elementem zabiegu jest masaż podciśnieniowy, który wspomagany jest przez światło LED oraz laser. Te technologie pobudzają przepuszczalność błon komórkowych i przyspieszają proces lipolizy. Światło lasera penetruje głęboko w tkanki, gdzie jest absorbowane przez lipidy w adipocytach, przyspieszając proces rozkładu tłuszczu.

Zabiegi modelowania sylwetki zaczynają się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie przechodzą do 10-minutowego opracowania konkretnego problematycznego obszaru. W ciągu jednej sesji leczenia można opracować maksymalnie cztery obszary. Efekty leczenia obejmują jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę, zmniejszenie lub zlikwidowanie cellulitu, likwidację obrzęków, usunięcie zastojów wodnych w tkankach, dotlenienie i oczyszczenie skóry z toksyn. Przeciwwskazania do zabiegu obejmują nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylną, podwyższoną temperaturę ciała, osłabienie organizmu, zmiany zapalne w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków rozrzedzających krew oraz aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze. W przypadku kobiet w ciąży, zabieg drenujący może być wykonany tylko za zgodą lekarza prowadzącego ciążę.

Ważne zalecenia pozabiegowe to między innymi picie co najmniej 2 litrów wody mineralnej.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie