Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Lipoliza iniekcyjna Żoliborz

Lipoliza iniekcyjna Żoliborz
Czas trwania zabiegu

od 30 do 50 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

4-5 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

4

Efekt widoczny po

wykonaniu serii zabiegowej

Koszt zabiegu

od 400 zł

Zabieg wykonuje

lekarz / pielęgniarka/ kosmetolog

Lipoliza iniekcyjna to rewolucyjna metoda walki z nadmiarem tłuszczu, która nie wymaga interwencji chirurgicznej. Polega na wstrzyknięciu specjalnie przygotowanych substancji, które rozpuszczają komórki tłuszczowe w określonych obszarach ciała. W rezultacie, uwolnione tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie są metabolizowane i eliminowane z organizmu.
Dzięki tej metodzie, możliwe jest  zredukowanie nadmiaru  tłuszczu w takich miejscach jak podbródek, pośladki, biodra, brzuch, plecy. To idealne rozwiązanie dla osób, które pomimo zdrowego trybu życia, borykają się z opornymi na dietę i ćwiczenia miejscami tłuszczu.
Pomimo małej inwazyjności, lipoliza iniekcyjna nie jest zalecana dla wszystkich. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są między innymi ciąża, karmienie piersią, infekcje, opryszczka, nowotwory (w trakcie leczenia), przyjmowanie antybiotyków, wiek poniżej 18 lat, cukrzyca, choroby tarczycy.

Lipoliza iniekcyjna to sposób na walkę z lokalnymi zaległościami tłuszczu. Jest to jednak procedura medyczna, która wymaga indywidualnej konsultacji i oceny przez specjalistę.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie