Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Żyrardów

Modelowanie sylwetki Żyrardów
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to skuteczny sposób na osiągnięcie jędrnej, elastycznej skóry i redukcję problemów związanych z obrzękami czy cellulitem. Wykorzystuje się w nim różnorodne technologie, takie jak masaż podciśnieniowy, światło LED i laser, aby pobudzić procesy regeneracyjne skóry i tkanek podskórnych.

Jednym z kluczowych elementów tego procesu jest technologia ICOONE, która łączy zalety masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Dzięki temu, możliwe jest precyzyjne modelowanie sylwetki oraz  osiągnięcie lepszych rezultatów w krótszym czasie.  Zabieg modelowania ciała polega na 20 minutowym masażu podciśnieniowym całego ciała. Następnie przechodzi do 10 minutowego opracowaniu konkretnego problematycznego obszaru. Podczas jednego zabiegu wykonuje się maksymalnie 4 obszary. Zabieg pozwala zmniejszyć widoczność cellulitu, zlikwidować obrzęki, usunięcie zastojów wodnych, poprawienie jakości wiotkiej skóry. U kobiet w ciąży w celu likwidacji obrzęków można wykonać zabieg drenujący jednak tylko za zgodą lekarza prowadzącego ciążę. Istnieją również przeciwwskazania do zabiegu takie jak choroby nowotworowe, stany zapalne żył, osłabienie organizmu, przyjmowanie leków rozrzedzających krew czy aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie