Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Medycyna estetyczna Konstancin- Jeziorna

Der Clinic to klinika medycyny estetycznej, gdzie do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, a jego zdrowie i naturalne piękno są naszym priorytetem. Daj o siebie zadbać profesjonalistom i odkryj satysfakcję z wykonanych zabiegów.

Naszym celem jest stworzenie komfortowej i bezpiecznej atmosfery dla naszych pacjentów, jednocześnie dbając o ciągły rozwój zawodowy naszego zespołu.

W Der Clinic oferujemy szeroki wachlarz usług, takich jak medycyna estetyczna, dermatologia, kosmetologia estetyczna, chirurgia plastyczna i ginekologia. Nasze zabiegi medycyny estetycznej  opierają się na holistycznym podejściu do potrzeb skóry oraz zastosowaniu najwyższej klasy sprzętu medycznego. W dziedzinie dermatologii oferujemy kompleksową diagnostykę, leczenie oraz terapie wspomagające dla różnych chorób skóry. W kosmetologii estetycznej stosujemy certyfikowane preparaty i najnowocześniejsze technologie. W obszarze chirurgii plastycznej oferujemy pełne wsparcie informacyjne oraz różnorodne zabiegi rekonstrukcyjne, które pomogą pacjentom poprawić wygląd swojej sylwetki. W dziale ginekologii świadczymy nowoczesne, małoinwazyjne zabiegi estetyczne, dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Odwiedzając klinikę każdy klient otrzyma niezawodną opiekę specjalistów, którzy pomogą w doborze odpowiednich zabiegów tak, aby efekty były jak najlepsze.

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.