Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Augmentacja punktu G

Augmentacja punktu G
Czas trwania zabiegu

30 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

1 z możliwym powtórzenia

Efekt widoczny po

od razu pełny po 2-3 tyg

Koszt zabiegu

od 1300 zł

Zabieg wykonuje

lekarz

To inaczej powiększenie punktu G, mocno unerwionego obszaru przedniej ściany pochwy, które określane jest najbardziej erogennym miejscem w ciele kobiety. „Zastrzyk orgazmu” to niechirurgiczna, nowoczesna i małoinwazyjna metoda mająca na celu ujędrnienie, powiększenie i uwydatnienie struktury na przedniej ścianie pochwy. Zabieg może być wykonany u pacjentek w każdym wieku cierpiących na brak orgazmu czy niedostateczne odczucia w trakcie stosunku, spowodowane najczęściej zbyt małym lub mało uwydatnionym punktem G. Przyczyną tego może być budowa anatomiczna, samoistne wraz z wiekiem zmniejszenie się struktury obszaru punktu G, lub zmiany poporodowe.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wypełnieniu odpowiedniego miejsca na ścianie pochwy techniką iniekcji, usieciowanym kwasem hialuronowym. Pod jego wpływem tzw Punkt G powiększa się i ujędrnia.
Całość trwa ok 30 minut, nie wymaga hospitalizacji, a bezpośrednio po nim można wrócić do codziennych aktywności. Ważne jest jednak, aby przez 10 dni od zabiegu powstrzymać się od współżycia i uprawiania sportu. 

Powiększanie punktu G (G-SHOT), czyli „zastrzyk orgazmu”

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie