Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Rewitalizacja pochwy (HA,PRP)

Rewitalizacja pochwy (HA,PRP)
Czas trwania zabiegu

30 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Efekt widoczny po

od razu pełny po 2-3 tyg

Koszt zabiegu

od 1200 zł

Zabieg wykonuje

lekarz

Rewitalizacja pochwy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego/ wysokostężonego osocza bogatopłytkowego polega na odtworzeniu niewystarczającej lub utraconej funkcji kobiecych narządów płciowych, wraz z korektą ich estetyki. Każda część ciała ulega procesowi starzenia, w tym narządy intymne, które wraz z wiekiem zmieniają swoje właściwości biologiczne i wygląd. Przebyte ciąże, porody czy ewentualne zabiegi chirurgiczne mogą dodatkowo nasilać zmiany występujące wraz z wiekiem. Istotnym czynnikiem zachodzących zmian jest spadek poziomu żeńskiego hormonu płciowego -estrogenu, który może prowadzić do m.in. zaniku podściółki tłuszczowej odpowiedzialnej za funkcjonowanie zewnętrznych narządów płciowych ich wygląd. W konsekwencji zmniejsza to satysfakcję i doznania ze współżycia, co może znacząco wpłynąć na jakość życia.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na płytkiej podaży kwasu hialuronowego serią nakłuć metodą mezoterapii igłowej. Całość trwa ok 30 minut, nie wymaga hospitalizacji, a bezpośrednio po nim można wrócić do codziennych aktywności. Ważne jest jednak, aby przez 10 dni od zabiegu powstrzymać się od współżycia i uprawiania sportu. 

Jeśli pojawią się dolegliwości bólowe czy obrzęk w miejscu nakłuć- nie ma powodu do niepokoju – jest to normalna reakcja organizmu i ustępuje do 7 dni od zabiegu.

Ostrzykiwanie pochwy kwasem hialuronowym i osoczem bogatopłytkowym – zabieg odmładzający

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie