Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Konstancin- Jeziorna

Modelowanie sylwetki Konstancin- Jeziorna
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki z użyciem technologii ICOONE to nowoczesne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami skóry i tkanki łącznej. Metoda ta pozwala na precyzyjne leczenie obrzęków limfatycznych, cellulitu, zastojów wodnych, zlokalizowanego tłuszczu, zaparcia, zapalenia ścięgien, sztywności mięśni, blizn czy objawów starzenia się skóry.

Kluczowym elementem tej metody są masaż podciśnieniowy, światło LED i laser. Dzięki nim zabieg stymuluje przepuszczalność błon komórkowych, przyspiesza proces lipolizy oraz pozwala na głębsze przenikanie światła lasera w tkanki, co przyspiesza eliminację tłuszczu z adipocytów.

Zabieg modelowania sylwetki rozpoczyna się od 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, po czym przechodzi do 10-minutowego opracowania wybranego obszaru problematycznego. W trakcie jednego zabiegu można opracować do czterech obszarów. Zaleca się wykonanie serii 10-15 zabiegów, co 2-3 dni. Aby utrzymać efekty, warto wykonać zabieg przypominający co sześć tygodni.

Wśród efektów zabiegu można wymienić jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę, zmniejszenie lub zlikwidowanie cellulitu, likwidację obrzęków, usunięcie zastojów wodnych w tkankach, dotlenienie i oczyszczenie skóry z toksyn oraz poprawę jakości wiotkiej skóry na ciele. Przeciwwskazania do zabiegu obejmują nowotwory, stany zapalne żył, niedrożność żylną, podwyższoną temperaturę ciała, osłabienie organizmu, zmiany zapalne w obszarze zabiegowym, przyjmowanie leków rozrzedzających krew oraz aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie