Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Pruszków

Modelowanie sylwetki Pruszków
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to metoda leczenia skóry, tkanki łącznej i mięśni, której celem jest poprawa ich wyglądu i funkcjonowania. Wykorzystywane techniki, takie jak masaż podciśnieniowy,światło LED i laser, pozwalają na uzyskanie efektów takich jak redukcja cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków limfatycznych, zaparć, zapalenia ścięgien, sztywności mięśni, blizn oraz objawów starzenia się skóry.

Technologia ICOONE, stosowana w modelowaniu sylwetki, to innowacyjny sposób na poprawę wyglądu ciała, polegający na precyzyjnym oddziaływaniu na tkankę łączną. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie jędrniejszej, bardziej elastycznej i zdrenowanej skóry oraz redukcja miejscowej otyłości. Zabieg modelowania sylwetki składa się z 20-minutowego masażu podciśnieniowego całego ciała, a następnie 10-minutowego opracowania problematycznych obszarów.  Istnieją jednak przeciwwskazania, takie jak nowotwory, stany zapalne żył, podwyższona temperatura ciała czy osłabienie organizmu. 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie