Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Lipoliza iniekcyjna Pruszków

Lipoliza iniekcyjna Pruszków
Czas trwania zabiegu

od 30 do 50 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

4-5 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

4

Efekt widoczny po

wykonaniu serii zabiegowej

Koszt zabiegu

od 400 zł

Zabieg wykonuje

lekarz / pielęgniarka/ kosmetolog

Lipoliza iniekcyjna staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Zabieg ten pomaga w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, pozwala na wymodelowanie sylwetki.

To nieoperacyjna metoda, polegająca na podawaniu zastrzyków z specjalnej substancji, powoduje rozpuszczanie komórek tłuszczowych, które następnie są naturalnie usuwane z organizmu.

Ta procedura, może przynieść znaczące korzyści dla osób, które walczą z uporczywymi obszarami tłuszczu, takimi jak podbródek, pośladki, biodra, brzuch czy określone partie pleców. Lipoliza iniekcyjna umożliwia precyzyjne kształtowanie sylwetki, co czyni ją atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej liposukcji.

Mimo że lipoliza iniekcyjna jest stosunkowo bezpieczna, nie jest ona odpowiednia dla wszystkich. Osoby z określonymi stanami zdrowia, takimi jak ciąża, karmienie piersią, infekcje, nowotwory (w trakcie leczenia), przyjmowanie antybiotyków, osoby poniżej 18 roku życia, a także osoby cierpiące na cukrzycę i choroby tarczycy, powinny unikać tej procedury.

Podobnie jak po wielu innych zabiegach, po lipolizie iniekcyjnej zaleca się przestrzeganie określonych zasad, takich jak unikanie palenia papierosów, saun, solarium, intensywnej ekspozycji na słońce, pomieszczeń o skrajnych temperaturach lub wysokiej wilgotności, a także unikanie intensywnej aktywności fizycznej przez około 24 godziny.

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna, nieinwazyjna metoda redukcji tkanek tłuszczowych, która, mimo pewnych ograniczeń, może przynieść znaczące korzyści dla wielu osób, pomagając im osiągnąć pożądany wygląd bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym. 

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie