Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Modelowanie sylwetki Ursus

Modelowanie sylwetki Ursus
Czas trwania zabiegu

od 40 min

Czas rekonwalescencji po zabiegu

brak

Rekomendowana liczba zabiegów

10 zabiegów, 2 razy w tyg

Efekt widoczny po

widoczny od razu po zabiegu

Koszt zabiegu

1 zabieg 200 zł/ 10 zabiegów 1800 zł

Zabieg wykonuje

kosmetolog

icoone laser Warszawa

Modelowanie sylwetki to metoda, która pomaga poprawić wygląd ciała oraz zdrowie skóry, 

poprzez redukcję obrzęków, ujędrnienie skóry i tkanek podskórnych. Wykorzystuje się w niej zaawansowane technologie, takie jak masaż podciśnieniowy, światło LED i laser, które działają na tkankę łączną i skórę, poprawiając ich kondycję.

Jednym z kluczowych narzędzi w procesie modelowania sylwetki jest technologia ICOONE, która łączy zalety masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Pozwala ona na precyzyjne działanie na wybrane obszary ciała, co prowadzi do osiągnięcia lepszych efektów w krótszym czasie. Zabieg ma na celu zmniejszyć cellulit, zlikwidować obrzęki, poprawić jakość skóry. Należy jednak pamiętać o przeciwwskazaniach takich jak podwyższona temperatura ciała, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze, osłabienie organizmu. U kobiet w ciąży w celu likwidacji obrzęków zabieg drenujący można wykonać tylko za zgodą lekarza prowadzącego ciążę.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie