Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Lipoliza iniekcyjna Ursus

Lipoliza iniekcyjna Ursus
Czas trwania zabiegu

od 30 do 50 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

4-5 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

4

Efekt widoczny po

wykonaniu serii zabiegowej

Koszt zabiegu

od 400 zł

Zabieg wykonuje

lekarz / pielęgniarka/ kosmetolog

Lipoliza iniekcyjna , to zaawansowana i innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która zdobywa coraz większą popularność w dziedzinie medycyny estetycznej. Zabieg ten opiera się na precyzyjnym podawaniu zastrzyków zawierających specjalne substancje, które mają zdolność rozpuszczania komórek tłuszczowych. Lipoliza iniekcyjna oferuje pacjentom nieinwazyjne podejście do redukcji tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała, takich jak brzuch, uda, pośladki czy ramiona. Dzięki temu, osoby pragnące poprawić wygląd swojej sylwetki mogą uniknąć operacji chirurgicznych. Po zabiegu mogą wystąpić pewne dolegliwości, takie jak zaczerwienienie, obrzęk czy uczucie wrażliwości w miejscu wstrzyknięcia, jednak są one zazwyczaj łagodne i krótkotrwałe. Zabieg polecany jest osobom, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Należy pamiętać o przeciwwskazaniach takicha jak: ciąża, karmienie piersią, infekcje, cukrzyca, nowotwór czy wiek poniżej 18 lat.

Lipoliza iniekcyjna to zaawansowana metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która opiera się na rozpuszczeniu komórek tłuszczowych. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla operacji chirurgicznych. Przed zabiegiem, należy skontaktować się ze specjalistą, który po ocenie stanu zdrowia stwierdzi czy pacjent może skorzystać z zabiegu.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie