Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Powiększanie ust Ursus

Powiększanie ust Ursus
Czas trwania zabiegu

30 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

2 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

3

Efekt widoczny po

widoczny od razu/ pełny po 14 dniach

Koszt zabiegu

od 900 zł

Zabieg wykonuje

Lekarz

Powiększanie ust kwasem hialuronowym stało się niezwykle popularne w dziedzinie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy to naturalny składnik organizmu. Niestety z wiekiem jego ilość maleje. Dlatego zabieg ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, którzy pragną poprawić wygląd swoich ust, skorygować asymetrię oraz nadać im pełniejszy i bardziej zdefiniowany kształt.

Procedura jest szybka – trwa zazwyczaj około 30 minut. Rozpoczyna się od zastosowania miejscowego znieczulenia obszaru ust za pomocą kremu z lidokainą. Następnie doświadczony lekarz precyzyjnie wstrzykuje kwas hialuronowy, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Wykorzystywane cienkie igły minimalizują ryzyko powstawania siniaków i obrzęków. Efekty zabiegu utrzymują się przez okres od 6 do 12 miesięcy, choć mogą być zróżnicowane, zależnie od indywidualnych cez pacjenta.

Alternatywą dla powiększania ust kwasem hialuronowym jest powiększenie ust za pomocą toksyny botulinowej (Liplift), która polega na iniekcji toksyny botulinowej w określone mięśnie wokół ust. Ten zabieg odmładza i nadaje ustom pełniejszy wygląd, a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Jeśli jesteś mieszkańcem dzielnicy Ursus lub okolic i szukasz profesjonalnych usług medycyny estetycznej, to jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci osiągnąć piękne, harmonijne i pełne usta, podkreślając Twoją naturalną urodę. Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na konsultację!

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie