Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Lipoliza iniekcyjna Piaseczno

Lipoliza iniekcyjna Piaseczno
Czas trwania zabiegu

od 30 do 50 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

4-5 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

4

Efekt widoczny po

wykonaniu serii zabiegowej

Koszt zabiegu

od 400 zł

Zabieg wykonuje

lekarz / pielęgniarka/ kosmetolog

Lipoliza iniekcyjna to zaawansowany zabieg, który pozwala na redukcję lokalnych zaległości tłuszczowych bez konieczności przeprowadzania operacji. Procedura polega na podaniu do organizmu specjalnie przygotowanych substancji, które mają za zadanie rozpuszczać komórki tłuszczowe. Efektem jest redukcja cellulitu i poprawa konturów ciała.
Zabieg ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pomimo zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej, borykają się z opornymi na dietę i ćwiczenia miejscami tłuszczu.
Jednak, należy pamiętać o przeciwwskazaniach do zabiegu, które obejmują: ciążę, karmienie piersią, infekcje, opryszczkę, nowotwory (w trakcie leczenia), przyjmowanie antybiotyków, wiek poniżej 18 lat, cukrzyca, choroby tarczycy.
Lipoliza iniekcyjna to metoda redukcji lokalnego tłuszczu, k. która jednak, jak każda procedura medyczna, wymaga konsultacji i oceny przez doświadczonego specjalistę. Zawsze zaleca się indywidualną konsultację, aby określić, czy dana osoba jest odpowiednim kandydatem do przeprowadzenia tego zabiegu.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie