Medycyna estetyczna DerClinic

Umów wizytę

Kliknij i umów wizytę

Znak wodny Derclinic
Znak wodny Derclinic

Powiększanie ust Piaseczno

Powiększanie ust Piaseczno
Czas trwania zabiegu

30 minut

Czas rekonwalescencji po zabiegu

2 dni

Rekomendowana liczba zabiegów

3

Efekt widoczny po

widoczny od razu/ pełny po 14 dniach

Koszt zabiegu

od 900 zł

Zabieg wykonuje

Lekarz

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym to popularny i skuteczny zabieg medycyny estetycznej, cieszący się ogromnym zainteresowaniem osób w różnym wieku, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Kwas hialuronowy, naturalnie występujący w organizmie, niestety z biegiem czasu ulega ubytkowi, co może prowadzić do utraty objętości i kształtu ust. Jego aplikacja pozwala uzyskać pełniejsze i harmonijne usta, przywracając im atrakcyjność.

Wiele osób decyduje się na ten zabieg, aby skorygować małe usta lub zniwelować asymetrię, i tym samym poprawić ogólny wygląd twarzy. Procedura jest stosunkowo krótka i trwa zwykle około 30 minut. Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz zawsze zabezpiecza pacjenta przed bólem poprzez zastosowanie miejscowego znieczulenia. Następnie, w odpowiednie miejsca, precyzyjnie wstrzykuje kwas hialuronowy.

Przed przystąpieniem do zabiegu, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, które obejmują ciążę, okres karmienia piersią, aktywną opryszczkę w okolicy ust oraz stany zapalne skóry. Dlatego też zawsze zaleca się konsultację z doświadczonym specjalistą, który oceni odpowiednio Twoje potrzeby i dopasuje odpowiednią procedurę.

Dla osób, którym zależy na poprawie wyglądu ust bez zwiększania ich objętości, istnieje również alternatywa w postaci powiększenia ust toksyną botulinową (Liplift).

Warto podkreślić, że zabieg ten jest bardzo efektywnym rozwiązaniem. Rezultaty powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym są trwałe i utrzymują się przez okres do roku.

Jeśli jesteś mieszkanką/mieszkańcem Piaseczna lub okolic oraz poszukujesz profesjonalnych usług medycyny estetycznej, to jesteśmy tu dla Ciebie! Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby osiągnąć piękne, pełne i harmonijne usta, które podkreślą Twoją naturalną urodę.

Umów wizytę

Umów wizytę

Klinika DerClinic Grodzisk Mazowiecki

Nasza klinika, położona w Grodzisku Mazowieckim, obsługuje również pacjentów z okolicznych miast takich jak Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Milanówek, Błonie, Nadarzyn, Brwinów, Raszyn.


DerClinic

Zobacz cennik

Zdjęcie Voucher Derclinic

Zamów voucher

Umów wizytę

Opinie